Oferta

KOMPLEKSOWE PROJEKTY WNĘTRZ PRYWATNYCH

Budujesz dom, kupujesz mieszkanie lub planujesz generalny remont? Chciałbyś, aby nowa przestrzeń była funkcjonalna i wyjątkowa, przystosowana do Twoich potrzeb? Jeśli tak, to kompleksowy projekt wnętrz jest rozwiązaniem dla Ciebie.

PROJEKTY WYBRANYCH POMIESZCZEŃ

Szukasz inspiracji przy wykończeniu łazienki, kuchni czy np. pokoju dziecięcego, a nie chcesz pełnego projektu? Chcesz, aby kluczowe pomieszczenia w Twoim mieszkaniu lub domu, były zaprojektowane w sposób funkcjonalny i przemyślany. Ten wariant współpracy będzie idealnym rozwiązaniem.

WIZUALIZACJE WNĘTRZ I ARCHITEKTURY

Projektujesz wnętrza i potrzebujesz foto realistycznych wizualizacji, zgodnych z Twoją koncepcją? Jesteś deweloperem i chcesz pokazać swoją inwestycje w ciekawy sposób? Zapraszamy do współpracy.

PROJEKTY WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

Otwierasz sklep, restaurację, pensjonat? Chcesz aby wnętrza lokalu przyciągały uwagę, wyróżniały się stylem i przyciągały klientów? Zapraszamy do współpracy.

PROJEKTY MEBLI

Nie możesz znaleźć mebla, który idealnie pasowałby do Twojego wnętrza? A może jesteś producentem i chciałbyś wprowadzić do swojej oferty coś nowego? To propozycja dla Ciebie.

ZMIANY DEWELOPERSKIE

Jeśli masz możliwość zmiany wyglądu mieszkania lub domu, który kupujesz – rozplanowania ścianek działowych, punktów elektrycznych i hydraulicznych, to propozycja dla Ciebie. W późniejszym czasie, ten projekt może stanowić bazę do kompleksowego projektu wnętrz.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Witam:) W czym mogę pomóc?